OFERTA DE CAZARE - In atentia studentilor care doresc sa solicite cazare pe timpul studiilor
FISA DE LICHIDARE
PROGRAMARE EXAMEN DE LICENTA / DISERTATIE
Pasapoarte de angajabilitate experienta profesionala garantata înainte de absolvire
Admitere 2018: Acordarea arhierestii binecuvantari pentru inscriere
SESIUNEA DE RESTANTE VARA 2018
In atentia studentilor inscrisi pentru un loc in tabera de vara
Examene Muzica Pastorala I si II
Anunt examene de finalizare a studiilor
SESIUNE EXAMENE

Conferinta Prof. Dr. Efrem Yldiz Sadak, vicerector Universitatea Salamanca, 10.07.2018

Astazi, 10.07. 2018, la Facultatea de Teologie Ortodoxa, Prof. Dr. Efrem Yldiz Sadak, vicerector Universitatea Salamanca, a sustinut o conferinta, avand doua tematici, legate de inceputurile crestinismului si iconologie. La conferinta au participat dl prorector Henry Luchian de la Universitatea Al. I. Cuza din Iasi, cadre didactice de la Facultatile de Teologie Ortodoxa, Litere si Teologie Romano-Catolica.