FESTIVITATEA de deschidere a anului universitar - UAIC
LISTE CAZARI
Bun venit la UAIC
Liste provizorii buget taxa
In atenstia studentilor care beneficiaza de pensie de urmas
Confirmare locuri sept 2018 Licenta si Master
REZULTATE ADMITERE DOCTORAT sept 2018
REZULTATE ADMITERE LICENTA MASTER sept 2018
Anunt interviuri admitere master septembrie 2018
probe admitere doctorat

Serbarea Facultății de Teologie Ortodoxa

Serbarea de Iarnă a Facultății de Teologie Ortodoxa din Iași este un eveniment unic și deosebit de important pentru studenții teologi. Acesta a devenit o tradiție atât pentru voluntarii ce an de an îl organizează cât și pentru persoanele care la fiecare ediție ne trec pragul.
Anul acesta am pregătit pentru dumneavoastră momente de muzică, teatru, poezie și tradiții folclorice românești. Colindele vor vesti bucuria Nașterii Domnului, teatrul și poezia vor surprinde sensibilitatea actorilor iar momentele tradiționale vor face legătură dintre copii, părinți, bunici, moși și strămoși.
Vă așteptăm așadar, marți, 19 decembrie 2017 ora 17:00 în Sala Iustin Moisescu, sală situată în incinta Centrului eparhial IASI.

Vă așteptăm cu drag!