Anunt important credite
Selectie pentru predare Erasmus +, 2018!
ORARE SEM 2
programare examene licenta si disertatii
Programare restante Muzica februarie 2018
RESTANTE FEBRUARIE 2018
Se elibereaza adeverinte sctp
programare sesiune feb 2018
Anunt inscriere finalizare studii februarie 2018
perioada transferuri feb 2018

Anunt legitimatii transport CFR

In urma notificării din data de 13 octombrie 2017 prin care toate Facultăţile sunt atenţionate de către Universitate de schimbarea planului de lucru în ce priveşte legitimaţiile de transport CFR, vă informăm că nu pot beficia de legitimatie CFR cei ce depăşesc vârsta de 26 de ani. Întrucât unii studenţi, care depăşesc acest prag al vârstei, au ridicat deja legitimatia nouă, aceştia sunt rugaţi să se prezinte la secretariat şi să predea acest document care oricum nu le serveşte la  nimic.

Atenţionăm toţi studenţii că prierderea/deteriorarea legitimaţiei de transport CFR implică un proces complex. Anunţul pierderii/deteriorării se face în MONITORUL OFICIAL (unde lista de aşteptare pentru publicare este de cel putin 1 lună iar costurile sunt considerabile), abia apoi putându-se solicita eliberarea unui duplicat. Atenţie!!!