Admitere - sesiunea septembrie 2018
Liste preliminare cazări 2018-2019
VERIFICATI PUNCTAJUL
OFERTA DE CAZARE - In atentia studentilor care doresc sa solicite cazare pe timpul studiilor
FISA DE LICHIDARE
PROGRAMARE EXAMEN DE LICENTA / DISERTATIE
Pasapoarte de angajabilitate experienta profesionala garantata înainte de absolvire
Admitere 2018: Acordarea arhierestii binecuvantari pentru inscriere
SESIUNEA DE RESTANTE VARA 2018
In atentia studentilor inscrisi pentru un loc in tabera de vara

Anunt legitimatii transport CFR

In urma notificării din data de 13 octombrie 2017 prin care toate Facultăţile sunt atenţionate de către Universitate de schimbarea planului de lucru în ce priveşte legitimaţiile de transport CFR, vă informăm că nu pot beficia de legitimatie CFR cei ce depăşesc vârsta de 26 de ani. Întrucât unii studenţi, care depăşesc acest prag al vârstei, au ridicat deja legitimatia nouă, aceştia sunt rugaţi să se prezinte la secretariat şi să predea acest document care oricum nu le serveşte la  nimic.

Atenţionăm toţi studenţii că prierderea/deteriorarea legitimaţiei de transport CFR implică un proces complex. Anunţul pierderii/deteriorării se face în MONITORUL OFICIAL (unde lista de aşteptare pentru publicare este de cel putin 1 lună iar costurile sunt considerabile), abia apoi putându-se solicita eliberarea unui duplicat. Atenţie!!!