Conferinta - Prof. emerit Dr. Ernst-Joachim Waschke - 30 mai 2018, ora 18, sala T 24
Studenti si masteranzi Arta Sacra la Noaptea Muzeelor - Ruginoasa, 19.05.2018
SEMINARUL REGIONAL „FAMILIA IN SOCIETATEA CONTEMPORANA” EDITIA a V-a
Concert aniversar 24 mai 2018
Simpozionul Scolii Doctorale de Teologie - editia a X-a
In atentia Doctoranzilor Facultatii
Studenți participanți la Ziua Portilor Deschise
CAPACITATE PREOTEASCA
TABERE 2018
Anunt pentru studentii din Republica Moldova si Ucraina

Anunt legitimatii transport CFR

In urma notificării din data de 13 octombrie 2017 prin care toate Facultăţile sunt atenţionate de către Universitate de schimbarea planului de lucru în ce priveşte legitimaţiile de transport CFR, vă informăm că nu pot beficia de legitimatie CFR cei ce depăşesc vârsta de 26 de ani. Întrucât unii studenţi, care depăşesc acest prag al vârstei, au ridicat deja legitimatia nouă, aceştia sunt rugaţi să se prezinte la secretariat şi să predea acest document care oricum nu le serveşte la  nimic.

Atenţionăm toţi studenţii că prierderea/deteriorarea legitimaţiei de transport CFR implică un proces complex. Anunţul pierderii/deteriorării se face în MONITORUL OFICIAL (unde lista de aşteptare pentru publicare este de cel putin 1 lună iar costurile sunt considerabile), abia apoi putându-se solicita eliberarea unui duplicat. Atenţie!!!