Pasapoarte de angajabilitate experienta profesionala garantata înainte de absolvire
Admitere 2018: Acordarea arhierestii binecuvantari pentru inscriere
SESIUNEA DE RESTANTE VARA 2018
In atentia studentilor inscrisi pentru un loc in tabera de vara
Examene Muzica Pastorala I si II
Anunt examene de finalizare a studiilor
SESIUNE EXAMENE
Conferinta - Prof. emerit Dr. Ernst-Joachim Waschke - 30 mai 2018, ora 18, sala T 24
Studenti si masteranzi Arta Sacra la Noaptea Muzeelor - Ruginoasa, 19.05.2018
SEMINARUL REGIONAL „FAMILIA IN SOCIETATEA CONTEMPORANA” EDITIA a V-a

Lect. dr. pr. Barnea Alexandrel - participări internaționale

In perioada 19-20 septembrie 2016, Pr. Lect. Dr. Alexandrel Barnea a participat la Conferinta Internationala de Stiinta ”Богослужебные практики и культовые искусства в полиэтническом регионе” cu tema General consideration on the Orthodox church music from Romania. A theological approach: what and where is the „border” between art and theology in the church music ? Conferinta a avut loc in orasul Maikop (Federația Rusă).

In perioada 21-23 septembrie 2016, Pr. Lect. Dr. Alexandrel Barnea a participat la Conferinta Internationala "Theorie und Geschichte der Monodie" cu tema The Uniformization of the Church Music in Romania. A Current Problem.Conferinta a avut loc la Viena (Austria).