FESTIVITATEA de deschidere a anului universitar - UAIC
LISTE CAZARI
Bun venit la UAIC
Liste provizorii buget taxa
In atenstia studentilor care beneficiaza de pensie de urmas
Confirmare locuri sept 2018 Licenta si Master
REZULTATE ADMITERE DOCTORAT sept 2018
REZULTATE ADMITERE LICENTA MASTER sept 2018
Anunt interviuri admitere master septembrie 2018
probe admitere doctorat

Cercul de spiritualitate 'Pr. Prof. Dumitru Staniloae'

Luni, 4 aprilie 2016 a avut loc intalnirea Cercului de spiritualitate „Pr. Prof Dumitru Stăniloae”, cu tema „Misiunea preotului-îndumnezeirea credincioșilor”.

Au participat 37 de studenti, referate sustinand: Pântea Claudiu, student în anul III, Teologie Pastorală, Rotari Daniel, student în anul III, Teologie Pastorală,  Călătoru Gabriel, student în anul III, Teologie Pastorală, Căldăraru Ovidiu, student în anul III, Teologie Pastorală, Leuștean Paul Andrei, student în anul III, Teologie Pastorală.

Cercul de spiritualitate functioneaza in cadrul Facultatii de Teologie „Dumitru Staniloae” din anul 2012, cu scopul de a diversifica activitatea studentilor, prin aprofundarea tezaurului de invatatura si lumina al Spiritualitatii Ortodoxe.