Pasapoarte de angajabilitate experienta profesionala garantata înainte de absolvire
Admitere 2018: Acordarea arhierestii binecuvantari pentru inscriere
SESIUNEA DE RESTANTE VARA 2018
In atentia studentilor inscrisi pentru un loc in tabera de vara
Examene Muzica Pastorala I si II
Anunt examene de finalizare a studiilor
SESIUNE EXAMENE
Conferinta - Prof. emerit Dr. Ernst-Joachim Waschke - 30 mai 2018, ora 18, sala T 24
Studenti si masteranzi Arta Sacra la Noaptea Muzeelor - Ruginoasa, 19.05.2018
SEMINARUL REGIONAL „FAMILIA IN SOCIETATEA CONTEMPORANA” EDITIA a V-a

Cercul de spiritualitate 'Pr. Prof. Dumitru Staniloae'

Luni, 4 aprilie 2016 a avut loc intalnirea Cercului de spiritualitate „Pr. Prof Dumitru Stăniloae”, cu tema „Misiunea preotului-îndumnezeirea credincioșilor”.

Au participat 37 de studenti, referate sustinand: Pântea Claudiu, student în anul III, Teologie Pastorală, Rotari Daniel, student în anul III, Teologie Pastorală,  Călătoru Gabriel, student în anul III, Teologie Pastorală, Căldăraru Ovidiu, student în anul III, Teologie Pastorală, Leuștean Paul Andrei, student în anul III, Teologie Pastorală.

Cercul de spiritualitate functioneaza in cadrul Facultatii de Teologie „Dumitru Staniloae” din anul 2012, cu scopul de a diversifica activitatea studentilor, prin aprofundarea tezaurului de invatatura si lumina al Spiritualitatii Ortodoxe.