ORARE SEM 2
programare examene licenta si disertatii
Programare restante Muzica februarie 2018
RESTANTE FEBRUARIE 2018
Se elibereaza adeverinte sctp
programare sesiune feb 2018
Anunt inscriere finalizare studii februarie 2018
perioada transferuri feb 2018
PERIOADA REINMATRICULARI FEB 2018
Selectie Practica Erasmus+ 2018

Cercul de spiritualitate 'Pr. Prof. Dumitru Staniloae'

Luni, 4 aprilie 2016 a avut loc intalnirea Cercului de spiritualitate „Pr. Prof Dumitru Stăniloae”, cu tema „Misiunea preotului-îndumnezeirea credincioșilor”.

Au participat 37 de studenti, referate sustinand: Pântea Claudiu, student în anul III, Teologie Pastorală, Rotari Daniel, student în anul III, Teologie Pastorală,  Călătoru Gabriel, student în anul III, Teologie Pastorală, Căldăraru Ovidiu, student în anul III, Teologie Pastorală, Leuștean Paul Andrei, student în anul III, Teologie Pastorală.

Cercul de spiritualitate functioneaza in cadrul Facultatii de Teologie „Dumitru Staniloae” din anul 2012, cu scopul de a diversifica activitatea studentilor, prin aprofundarea tezaurului de invatatura si lumina al Spiritualitatii Ortodoxe.