Admitere - sesiunea septembrie 2018
Liste preliminare cazări 2018-2019
VERIFICATI PUNCTAJUL
OFERTA DE CAZARE - In atentia studentilor care doresc sa solicite cazare pe timpul studiilor
FISA DE LICHIDARE
PROGRAMARE EXAMEN DE LICENTA / DISERTATIE
Pasapoarte de angajabilitate experienta profesionala garantata înainte de absolvire
Admitere 2018: Acordarea arhierestii binecuvantari pentru inscriere
SESIUNEA DE RESTANTE VARA 2018
In atentia studentilor inscrisi pentru un loc in tabera de vara

Curs festiv 2014

Cadrele didactice ale facultăţii, împreună cu absolvenţii promoţiei 2014 au participat, în data de 5 iulie 2014, la Sfânta Liturghie arhierească desfăşurată la Catedrala Mitropolitană, în cadrul căreia a avut loc depunerea juramântului absolvenţilor. Cursul festiv a avut loc la Centrul Providenţa al Mitropoliei Moldovei şi Bucovinei, începând cu orele 12. La eveniment au participat Inaltpreasfinţitul Părinte Teofan, Mitropolit al Moldovei şi Bucovinei, dl. Rector al Universităţii “Al. I. Cuza” din Iaşi, prof. dr. Vasile Işan, profesori şi licentiaţi ai facultăţii noastre.